380LX272M063H042
MFR.Part #
380LX272M063H042
JLCPCB Part #
C2623946
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 126mΩ@120Hz 2.72A@120Hz 22mm 2700uF 3000hrs@85℃ 40mm 63V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS