381LX123M025A012
MFR.Part #
381LX123M025A012
JLCPCB Part #
C3722321
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 25V 25mm 3.2A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS