ELXM201VSN102MA30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXM201VSN102MA30S
JLCPCB Part #
C1644781
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.3A@120Hz 200V 30mm 35mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS