LGU1K332MELC
MFR.Part #
LGU1K332MELC
JLCPCB Part #
C1580037
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.1165A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 3300uF 35mm 80V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS