EKMH800VNN392MA35S
MFR.Part #
EKMH800VNN392MA35S
JLCPCB Part #
C1605983
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.576A@100kHz 35mm 35mm 3900uF 64mΩ@120Hz 80V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS