ESMM401VSN271MA25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMM401VSN271MA25S
JLCPCB Part #
C1604909
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.228Ω@120Hz 10mm 2.3309A@100kHz 25mm 270uF 3000hrs@85℃ 35mm 400V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS