ESMH201VNN331MP30S
MFR.Part #
ESMH201VNN331MP30S
JLCPCB Part #
C1602470
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.175A@100kHz 2000hrs@85℃ 200V 22mm 30mm 330uF 502mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS