ELXV101ETD5R6MEB5D
MFR.Part #
ELXV101ETD5R6MEB5D
JLCPCB Part #
C1591915
Package
Plugin,D5xL13mm
Description
100V 100mA@100kHz 13mm 2000hrs@105℃ 2mm 5.6uF 5mm ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS