EKZE630ELL182MM40S
MFR.Part #
EKZE630ELL182MM40S
JLCPCB Part #
C1586396
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1800uF 18mm 3.5A@100kHz 40mm 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS