MP1474K44E4R8LC
MFR.Part #
MP1474K44E4R8LC
JLCPCB Part #
C93327
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
440V 470nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X1 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS