C82273J3DE4R8LC
MFR.Part #
C82273J3DE4R8LC
JLCPCB Part #
C466176
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 2kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS