SMAJ75A-T
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
SMAJ75A-T
JLCPCB Part #
C5121742
Package
SMA(DO-214AC)
Description
121V 1uA 3.3A 400W 75V 83.3V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS