Z16F3211FI20AG
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z16F3211FI20AG
JLCPCB Part #
C2640915
Package
BQFP-80
Description
10bit 2.7V~3.6V 20MHz 32KB 60 FLASH Others BQFP-80 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS