XW0525512-212R-001
MFR.Part #
XW0525512-212R-001
JLCPCB Part #
C49392745
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 2.55mm 21P 500mA 50V Copper alloy Gold Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS