SPE1EM331F09OL
MFR.Part #
SPE1EM331F09OL
JLCPCB Part #
C698144
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 25V 3.5mm 330uF 5000hrs@105℃ 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS