ECG2CM6R8E12OTBVZC
MFR.Part #
ECG2CM6R8E12OTBVZC
JLCPCB Part #
C2940292
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 160V 6.3mm 6.8uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS