EGS2GM100G12OTMVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EGS2GM100G12OTMVZC
JLCPCB Part #
C2891888
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 12mm 3000hrs@105℃ 400V ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS