EG21VM222K25OTMVZC
MFR.Part #
EG21VM222K25OTMVZC
JLCPCB Part #
C2940247
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 2200uF 25mm 3000hrs@105℃ 35V ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS