ECE2GM1R0E10OTPVZC
MFR.Part #
ECE2GM1R0E10OTPVZC
JLCPCB Part #
C2940286
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1uF 400V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS