OLKL2002H220MF
MFR.Part #
OLKL2002H220MF
JLCPCB Part #
C22391533
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 22uF 500V ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS