KCXE1302W120MF
MFR.Part #
KCXE1302W120MF
JLCPCB Part #
C913386
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 12uF 13mm 450V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS