VMMB0571J2R7MV
MFR.Part #
VMMB0571J2R7MV
JLCPCB Part #
C487107
Description
2.7uF 5.7mm 5mm 63V ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS