LKML2501E272MF
MFR.Part #
LKML2501E272MF
JLCPCB Part #
C442843
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 25V 25mm 26.5mΩ@100kHz 2700uF 3.45A@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS