NPXD0701B561MJTM
MFR.Part #
NPXD0701B561MJTM
JLCPCB Part #
C2891155
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
12V 560uF 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS