PKCE21E102MF
MFR.Part #
PKCE21E102MF
JLCPCB Part #
C269854
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1000uF 10mm 16mm 25V 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS