YNR4030-221M
MFR.Part #
YNR4030-221M
JLCPCB Part #
C724281
Package
SMD,4x4mm
Description
2.5Ω 220uH 350mA 400mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS