YPD0910-150M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPD0910-150M
JLCPCB Part #
C2681919
Package
SMD,10x9mm
Description
15uH 3.92A 3.92A 31mΩ ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS