YLM5025-101T
MFR.Part #
YLM5025-101T
JLCPCB Part #
C4945112
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 100Ω@100MHz 10mΩ 13mΩ 2 500V 50V 6A SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS