YC248-FR-0744R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC248-FR-0744R2L
JLCPCB Part #
C1734813
Package
0402x8
Description
16 44.2Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS