YC248-FR-07210RL
MFR.Part #
YC248-FR-07210RL
JLCPCB Part #
C1735443
Description
16 210Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS