AF0201FR-0716K5L
MFR.Part #
AF0201FR-0716K5L
JLCPCB Part #
C6119569
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS