YC248-FR-07910RL
MFR.Part #
YC248-FR-07910RL
JLCPCB Part #
C6338156
Description
16 62.5mW 8 910Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS