YC162-FR-07931RL
MFR.Part #
YC162-FR-07931RL
JLCPCB Part #
C1733578
Description
2 4 62.5mW 931Ω ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS