RC1206FR-1088K7L
MFR.Part #
RC1206FR-1088K7L
JLCPCB Part #
C5720752
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS