RC0201FR-07226RP
MFR.Part #
RC0201FR-07226RP
JLCPCB Part #
C5858634
Description
-55℃~+125℃ 226Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS