RC2512FK-7W44R2L
MFR.Part #
RC2512FK-7W44R2L
JLCPCB Part #
C7038778
Description
-55℃~+155℃ 2W 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS