SQP20AJB-1R6
MFR.Part #
SQP20AJB-1R6
JLCPCB Part #
C1406414
Package
Plugin,D12.5xL60mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS