AA1210JR-07300KL
MFR.Part #
AA1210JR-07300KL
JLCPCB Part #
C4357455
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS