SQP200JB-1K1
MFR.Part #
SQP200JB-1K1
JLCPCB Part #
C3411276
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS