FM0204JT-52-2K7
MFR.Part #
FM0204JT-52-2K7
JLCPCB Part #
C1377351
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 400mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS