SQP200JB-2K2
MFR.Part #
SQP200JB-2K2
JLCPCB Part #
C3460537
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS