SQP200JB-0R62
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP200JB-0R62
JLCPCB Part #
C1393014
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS