CFR200JR-73-1R2
MFR.Part #
CFR200JR-73-1R2
JLCPCB Part #
C1767468
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS