SQP200JB-1K8
MFR.Part #
SQP200JB-1K8
JLCPCB Part #
C1393043
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS