PA2512FKF070R022E
MFR.Part #
PA2512FKF070R022E
JLCPCB Part #
C5824007
Description
-55℃~+170℃ 1W 22mΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS