FMP200FRF52-37K4
MFR.Part #
FMP200FRF52-37K4
JLCPCB Part #
C1756928
Description
-55℃~+155℃ 2W 37.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS