SQZ700JB-15K
MFR.Part #
SQZ700JB-15K
JLCPCB Part #
C1400747
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=22.5mm Through Hole Resistors ROHS