RC2010FK-0731K6L
MFR.Part #
RC2010FK-0731K6L
JLCPCB Part #
C877351
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS