RT2512FKE074K53L
MFR.Part #
RT2512FKE074K53L
JLCPCB Part #
C4252062
Description
-55℃~+125℃ 4.53kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS