RE0402BRE0730K1L
MFR.Part #
RE0402BRE0730K1L
JLCPCB Part #
C6966141
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS